Datum: 24.09.2011

Vložil: lucikan

Titulek: da sa to aj bez kortikoidnych masti

Moj syncek mal po druhej davke hexavykciny do troch dni komplet vysypany chrbatik suchymi flakmi. Kozna nam na to dala kortikoidnu masticku a kontrola o tyzden. Mne vtedy zasvietila kontrolka a povedala som si, ze predtym ako mu to namazem, si o tom nieco poriadne precitam. Skusala som viacero inych masti, ktore su bezne k dostaniu v lekarnach, ale bezuspesne. A potom som narazila na Katku a jej poradenstvo a ked nad tym spatne rozmyslam, bolo to skratka obrovske stastie a som za to nesmierne vdacna. Odporucila mi konkretnu masticku a zaroven eliminacnu dietu, aby som mohla zistit, ci syn nereagoval zaroven na nieco v mojej strave (bol vtedy este dojceny a s prikrmami sme len zacinali). Chrbatik bol do dvoch tyzdnov krasne cisty. Sme ten stastnejsi pripad, ze syn netrpi priamo AE, ale zaroven, ma odo mna predispoziciu na alergiu a zrejme v tomto veku sa to vsetko unho prejavuje na kozi.
Ja som osobne nesmierne vdacna, ze ludia ako Katka poskytuju taketo rady, su jednoducho skvelou alternativou voci mnohym koznym, ktori bez objasnenia problemu len predpisuju jeden kortikosteroid za druhym aj ked ide iba o niekolko mesacne mimina.
Katka, odo mna velka vdaka! :-)

Přidat nový příspěvek