Datum: 06.12.2011

Vložil: Verča a Matýsek

Titulek: Velké díky Kačce!!

Moje velké díky patří Kačce.Můj synek Matýsek se ve 3 měsících celý osypal.Opravdu ošklivě.Pediatrička mu ihned nasadila kortikoidy,aniž by se zajímala o co jde.Po měsící beznaděje a nelepšení stavu,neustálého odmítání Mudr,ať nejezdíme a mažeme,jsem byla už totálně v koncích.Denně jsem nad Matýskem brečela a nevěděla jak pomoct.Ve 4 měsích na kontrole ( kde byla nová Mudr) mu okamžitě brali krev na BKM a že si mám 3 týdny počkat na výsledky a promaš´tovat ho.To už jsem se opravdu vytočila a díky kamarádce kontaktovala paní Katku.Tato neuvěřitelná paní mi neskutečně pomohla.okamžitě začala zjišťovat co a jak se dělo a děje a ihned poradila ohledně mazání,co udělat a neudělat.Dodala mi sílu s vyrážkou bojovat.Je neskutečné,že Kačka dokázala po fotkách vyrážky posoudit co a jak a naše pediatrička nic.Matýsek je už bez vyrážky a já jsem šťastná maminka,že je moje dítě opět v pořádku.Takže naše velké díky patří Katce.Pokud máte problém s ekzémem,obrať te se na paní Katku.Dokaže uklidnit a pomoci Vašemu dítku.Katce jsem neskutečně vděčná za její přistup.Katko,ještě jednou MOC DĚKUJEME!!!Kdyby se zas objevil nějaký problém,neváhám a ihned Vás kontaktuji.....DÍKY Verča a Matýsek

Přidat nový příspěvek