Datum: 13.04.2012

Vložil: Lenka

Titulek: Lenka@Adam

moc ráda bych poděkovala Katce za úžasnou pomoc při řešení AE.

Na Katčiny stránky jsem narazila náhodou při hledání informací o AE a s přesvědčením, že nechci tento ekzém řešit pomocí kortikoidů a jsem ráda, že jsem její stránky našla.
Naučila mě jak zacházet s různými fázemi ekzému, jak je správně mazat a poradila s jídlem a podpořila mě při eliminační dietě při kojení.

Teď bude synovi 7 měsíců a pokud nemáme rýmů a kašel a nebo nám nerostou zoubky tak máme ekzém pod kontrolou :)
Už nekojím a příkrmy zavádíme pomalu podle rady Katky a jsme spokojeni - našli jsme už pár věcí, které synovi zřejmně budou vadit a tak je nebudeme dávat.

A co bych chtěla říct - Katku doporučuju - opravdu dokáže poradit a hlavně lidsky. Její přístup je úžasný a ona sama ví jaký já mám názor na lékaře, kterých bych se nerada dotkla - doufám, že ne všichni jsou stejní, ale děti s AE prostě řeší od stolu a všechny "léčí" stejně i když každý jedinec potřebuje něco jiného a něco jiného i vyhovuje.
Tím chci říct, že Katka se každému věnuje individuálně a řeší ekzém komplexně - od jídla, přes mazání až po doplňky stravy :)

Katko děkujeme za pomoc a vím, že Vás budu zase kontaktovat až budeme chtít začít zavádět BKM :)

Přidat nový příspěvek