Datum: 16.07.2013

Vložil: Barbara

Titulek: Podakovanie

Velke dakujem patri Katke, nasa 15mesacna dcera ma atopicky ekzem od 3mesiaca, bolo to hrozne, skrabala sa nam az do krvy, v noci sa budila na to ze ju to vsetko svrbi, stale bola nervozna, zistili jej alergiu na mlieko, vajicka, soju a psenicu. My zijeme v USA, a lekary nam tu otporucili len Hypoalergenne mlieko a natiretat ju kortizonom, a ze to jej prejde. Samozrejme ze ten kortizon som jej vobec nechcela davat, jednine ked to mala velmi zle, ale aj tak to pomohlo mozno na par dni a zase sa to vracalo. stale som hladala na nete co by jej mohlo pomoct, skusala som jej davat hoc ake masticky, ale nic nezaberalo. Stravu som varila vylucne bez potravin ktore nemoze. ale aj tak sa to nezlepsovala. Potom som na nete natrafila na Katku, bola velmi mila a ochotna, zostavila nam jedalny listok pre malu, ktoru drzime uz 1,5 mesiaca a samozrejme aj kozmetiku aku nam otporucila a vsetko a ko sa mam o pokozku starat. mozem povedat ze sa nam to velmi zlepsilo, mala je uplne kludnejsia, zaspava spokojnejsie, koza je nadheran, sem tam sa nam ekzemik objavy, ale uz vieme ako to mame ukludnit, a samozrejme aj ta strava ma nieco do seba, a hlavne, malej vsetko chuti, Katka nam poslala take recepty, co by ma asi ani nikdy nenapadlo ze jej mozem varait. KAZDEMU ODPORUCMAM, Katka nas vela naucila, velmi pekne jej dakujeme.

Přidat nový příspěvek