Datum: 01.07.2013

Vložil: Andrea

Titulek: AE ?

Dobry den, mam 10 mesacne dieta,ktoré od 6-tich mesiacov trpí AE. Najskor sa jej exém prejavillen na nozickách,potomjej topreslo ajna rúčky.Boli to také malé červené pluzgieriky,ktoré nám kázala kozná vysušovať s tekutým púdrom s t. Od toho sa celá vyhádzala a odvtedy sa nám prejavuje exém aj na brusku a na chrbátiku. POtom nám dala kozná tekutý púder s ichtamolom.Ten nám robí dobre ale len vtedy ked je tam toho ichtamolu malé množstvo, myslím ,0,5%. Prestala som jest aj mnohé potravinya dala som jej urobit aj potravinový test,ktorý jej vysiel negatívny. Alergo-imunologicka nam povedala, ze kedze testy sú v poriadku mozem jej zacat pridavat do stravy aj lepok a aj potraviny s BKM. Exém má zatialv kludnom stave ale pokial ho premastim tak sa jej zhorsí.Dokonca neviem ani najst krém s faktorom na slnko,lebo na vsetko mi reaguje.Vyskusala som uz A-derm, Biodermu a nic.Ked ju nakremujem znovu jej vzniknu fliaciky,ktoré potom vysusujem.Chystame sa k moru,lebo verim ze jej to pomoze ale neviem,ako by som ju mala chranit pred slnieckom,ked mi reaguje na slnko.
Dakujemza odpoved

Přidat nový příspěvek