Datum: 18.07.2013

Vložil: Anna

Titulek: AE

Zdravím, mám 7 mesačného synčeka, ktorý v podstate už od narodenia mal problémy s pokožkou, začalo to postupne na tváričke, červené flaky, ktoré sme akosi prehliadali, postupne za uškami, ručkach, začali sme u obvodnej, tá nám dala masť a povedala, že teraz to má každé dieťa. Lenže postupne, aj po očkovaní, sa mu začali vysušovať aj zapästia aj na kolienkach mal take suché flaky...takže kožná, tá dala hormonálne maste a doporučila HA mlieko. Obvodná dala sunar, po asi 4 týždňoch malinký začal kakať krv, obvodná doporučila čierny čaj a hylak. Ja som sa rozhodla okamžite na gastro. Tam mu porobili všetky vyšetrenia, alergia na kravske mlieko sa nepotvrdila. Doporučila nam nutrilon digestive care. Krv v stolici hneď zmyzla. Počas ďalších pár týždňov sme ešte pobehali kožné v Bojniciach, je tam vraj odbornik, potvrdil AE.pomohol nám masťami, ale myslím skôr, že je to tým mliečkom Nutrilon.Pred asi 3 týždňami som malému začala dávať kozie mliečko. Skúšam aj jogurty mliečne, pretože synček dovčera nemal žiadne prejavy ekzému, dnes po kúpani sa mu objavili, ako sa zahrial vo vode, opäť za uškami aj na čele červene miesta a začal si to aj škriabať. Myslela som, že je to už za nami. Moja otázka: môže to byť z kozieho mlieka? Skúšali sme aj broskyne, rastlinne masla, postupne zavádzam aj zásmažkové polievky, tak mám opäť strach, aby to nezačalo, sú to strášné pocity, chápem všetky maminy, keď sa Vám ide dieťa od svrbenia zblázniť. Ďakujem Za odpoveď a prajem Všetko dobré. PS: Aký je Vás názor na zeleny jačmeň a chlorellu počas ekzému, príp. aloe vera?

Přidat nový příspěvek